Hotel Górski Tetřeví boudy

 

Od 2.9.2019 hotel jest zamknięty z powodu zakończenia budowy centrum odnowy biologicznej. Ponownie otwieramy na sezon zimowy od 19.12.2019.

Dziękujemy za zrozumienie i czekamy na zimę!

 

Galeria: https://www.tetreviboudy.com/galeria.htm?gal=6

Rezerwacje na sezon zimowy są dostępne pod adresem: tetreviboudy,email,cz lub w sekcji "Rezerwacja on-line".

Drodzy goście, spójrzcie na krótki filmik o pięknej okolicy wokół nas :)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=153&v=S6a5TwSq_4Q

Ulubiony i odludny karkonoski hotel górski położony na górskich łąkach na wysokości 1 030 m p.p.m. w parku narodowym KRNAP, z przepięknym widokiem na Žalý i okoliczny krajobraz. Przy dobrych warunkach atmosferycznych widać aż na Bezděz oraz Ještěd. Warunki klimatyczne są przy dobrej pogodzie bardzo przyjazne, zachód słońca nad Žalým jest przez cały rok porywający.

Tetřeví boudy są bardzo ciekawym celem turystycznym, dla narciarzy czy urlopu rodzinnego. Goście u nas znajdą szeroką skalę możliwości, jak wykorzystać swój wolny czas.Zimą są Tetřeví boudy idealnym miejscem dla biegaczy narciarskich, którzy chcą podziwiać piękno Karkonoszy, jesteśmy położeni na głównej karkonoskiej nartostradzie dla biegaczy narciarskich, albo dla rodzin z dziećmi, które chcecie nauczyć podstaw jazdy na nartach, albowiem bezpieczny oraz idealny stok z wyciągiem narciarskim POMA (300 m długi) znajduje się bezpośrednio obok hotelu.

Zdolnych narciarzy i snowboardzistów wozimy za darmo ratrakiem albo skuterem śnieżnym do Peca pod Sněžką na nartostradę Zahrádky pod schronisko górskie Svornost. Latem potem można jeździć po okolicy na rowerach górskich czy wyruszyć pieszo za pięknem Karkonoszy.

Po powrocie z podróży można sobie zagrać w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyków – football, porzucać lotki, pooglądać film, iść do siłowni, infrasauny, wnurzyć się do medytacji, poćwiczyć jogę albo zatańczyć sobie na Sali gimnastycznej z lustrami, albo tylko tak sobie posiedzieć w restauracji. Mamy obok hotelu boisko do siatkówki, siatki nożnej oraz do badmintona, plac zabaw dla dzieci. Dla najmniejszych mamy salę zabaw.

W pobliskich lasach można zbierać grzyby oraz jagody. Około 500 m od hotelu znajduje się czarowne miejsce kompletacyjne nadające się również medytacji – duże kamienie wypoczynkowe z dźwiękiem biegnącego potoku i śpiewem ptaków. Na naszym terenie obok hotelu wywiera mocny strumień wody górskiej nazywany przez nas Tetřevka.

Latem na okoliczny łąkach wypasają owce i przychodzą tam różne dzikie zwierzęta leśne.

Najbliższe pole golfowe znajduje się w Prosečnym albo w Golf CLUB Mladé Buky. (10km)