DOPRAVA A PŘÍSTUPOVÉ CESTY

POZOR: Hotel Tetřeví Boudy je umístěn na hřebenech Krkonoš, neleží v horském středisku!

ZIMA

Doprava rolbou (Häglund) individuálních hostů z Dolního Dvora nebo Pece pod Sněžkou včetně batožiny a lyží 200,- Kč osoba, dítě do 12ti let včetně 100,- Kč. Dítě na klíně zdarma. Cesta zpět ve stejné cenové relaci. Naše hosty dovážíme také sněžným skútrem za stejnou cenu ze stejného parkoviště. V období mírné zimy přivážíme naše hosty z parkoviště v Dolním Dvoře jeepem.

Rolba odjíždí z parkoviště v Dolním Dvoře v den předem domluvenou hodinu. Recepce organizuje čas příjezdů roleb. Další info podáváme mejlem nebo telefonem individuálně.

Parkoviště v Dolním Dvoře je bez poplatku.

Důležité upozornění: Dodržujte domluvený čas odjezdu rolby a skútrů! Nedodržení času bude penalizováno! 

V hotelu se nenachází ski půjčovna. Lyžařské vybavení si prosím zapůjčujte PŘED smluveným transferem do hotelu.
Ski půjčovny se nachází poblíž parkoviště v Dolním Dvoře - Ski Baron +420 604 239 328

Cesta na parkoviště - Tetřeví boudy v zimě autem:

Upozornění: Nepoužívejte v navigaci  Cíl – Tetřeví Boudy!

Ze všech směrů, jak od Vrchlabí, Dvora Králové, Trutnova se musíte dostat na kulaťák do obce Lánov. V Lánově výjezd z kulaťáku směr Dolní Dvůr. Jedete do Dolního Dvora k poště a ke kostelu se žlutou věží a zvonkohrou na fasádě (4km). Před poštou a kostelem doprava, potom stále rovně pod červenou závorou KRNAPu. Tam je vpravo parkoviště. Zde budete čekat na příjezd rolby nebo skútru.

Lyžaři a běžkaři:

Je možné využít vleku Zahrádky v Peci pod Sněžkou, na konečné stanici je chata Svornost, od které jsou Tetřeví boudy vzdáleny asi 10 minut na lyžích bez výrazného převýšení.

Běžkaři:

1) Běžkaři k nám mohou vyšlápnout pěšky z Černého Dolu tzv. těžařskou cestou. Je 2,5km dlouhá.

2) Další možnost pro běžkaře je zaparkovat v Janských Lázních, vyjet lanovkou na Černou Horu a sjet k nám v mírném svažování (4km).

3) Další možnost je vyšlápnout na běžkách mírným stoupáním cestu z Dolního Dvora z parkoviště u Moravy nebo v Rudolfově (10km). Na běžkách je možno sjet překrásnou přírodou po značené cestě do Dolního Dvora zpět.

4) Další možnost je zaparkovat na náměstí v Černém Dolu, vyjet sedačkou na Bönischovy Boudy a dále dojít na běžkách na Tetřevky (2km).

 

LÉTO

Možnost příjezdu skupinového autobusu z Dolního Dvora až k nám k hotelu. Zajistíme propustku do KRNAPu. Možnost příjezdu osobních aut z Dolního Dvora k hotelu. Voucher je propustkou do KRNAPu. Máme omezený počet parkovacích míst, pouze s potvrzenou rezervací.

Cesta k nám na Tetřeví Boudy v létě autem pouze s potvrzenou rezervací parkovacího místa:

Upozornění: Nepoužívejte Cíl v navigaci Tetřeví Boudy!

Ze všech směrů, jak od Vrchlabí, Dvora Králové, Trutnova se musíte dostat na  kulaťák do Lánova. V Lánově výjezd z kulaťáku směr Dolní Dvůr. Jedete  do Dolního Dvora k poště a ke kostelu se žlutou věží a zvonkohrou na fasádě (4km). Před poštou a kostelem doprava, potom stále rovně pod červenou závorou KRNAPu až k prvnímu mostu v lese (2km). Hned za mostem prudce doprava a jedete 8km mírným stoupáním přes další 3 mosty, potom okolo svodidel až na křižovatku „T“. Tam doleva do prudkého kopce, jedete 500m a vlevo jsou Tetřeví Boudy.

Pěšky nebo na kole:

Z Černého Dolu nebo z Pece pod Sněžkou (5km) po směrových tabulích TETŘEVÍ BOUDY. Z těchto míst není vjezd motorovým vozidlům povolen. V Jánských Lázních vyjet lanovkou na Černou Horu a na kole nebo pěšky (4km) mírným svažováním až k nám k Tetřevím Boudám. Z Dolního Dvoru od červené závory KRNAPu - parkoviště Rudolfov po zelené okolo Zlatého Mlýnu (4km).

Rovněž lze použít taxislužbu z Pece pod Sněžkou. Autobusem se dostanete buď do Vrchlabí nebo do Pece pod Sněžkou.

Dovoz z Pece stojí 200 CZK.

Speciální nabídka