Důležité informace a podmínky k ubytování

 

- Na pokojích nejsou dovoleni psi ani jiní zvířecí miláčci.

- Dítě do dvou let včetně zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

- V zimních měsících není možné parkovat u hotelu, zajišťujeme transfer z parkoviště v Dolním Dvoře za poplatek 200 Kč/dospělý, 100 Kč/dítě do 12 let včetně, dítě do 2 let na klíně zdarma. Pro transfer doporučujeme teplé oblečení. Doprava do hotelu z parkoviště trvá 25 minut. Transfer organizuje recepce 1-2 den před příjezdem. Čas roleb určuje recepce hotelu. 

- Na hotelu se nenachází půjčovna kol, lyžařského nebo snowboardového vybavení, zajistěte si ho proto prosím předem (možnost v Dolním Dvoře 2km před naším parkovištěm).

Celý dům je nekuřácký, kouření v pokojích se pokutuje částkou 2500,- CZK za noc.

- V ceně není zahrnuto užívání fitness, wellness, infrasauny a případných další extra služeb poskytovaných ubytovatelem.

- Doprava každý den ráno v domluvený čas na sjezdovku Zahrádky do Pece pod Sněžkou je bez poplatku. Zpětný dovoz je možný v domluvený čas také zdarma. Nárok na tuto dopravu zdarma je jednou za den na osobu.

- Dětskou postýlku je možné objednat za 100,- Kč na den. Postýlku je možné umístit pouze na některé druhy pokojů.

- Na dítě do 12ti let včetně na vlastním lůžku se vztahuje 10% sleva na ubytování. Pouze pro přímé rezervace nebo rezervace některých partnerů.

- Ceník naleznete stiskem tlačítka ONLINE REZERVACE na hlavní stránce.

- Cena ubytování je za noc včetně snídaně formou švédského stolu. Ceny zahrnují ubytovací a rekreační poplatky a DPH.

- Pro potvrzení rezervace je nutné uhradit zálohu 50% hodnoty ubytování. Tato záloha je vratná 14 dní před příjezdem. Na období Silvestru se mohou vztahovat jiné storno podmínky.

- Pobyty Silvestr prodáváme minimálně na 3 noci.

Speciální nabídka