Milí hosté,

 

vítáme Vás na webových stránkách hotelu Tetřeví Boudy. Je to oblíbená rekreační samota na luční enklávě v nadmořské výšce 1030m krkonošského národního parku. Tetřeví Boudy nabízejí nádherný výhled na Žalý a do kraje. Na tomto místě na Vás čeká překrásná příroda a neopakovatelné výhledy se západem slunce.

V létě můžete u hotelu parkovat. Přístup autem z Dolního Dvora je povolen po vystavení voucheru. V zimě není hotel dostupný autem. Příjezd se organizuje rolbou z parkoviště v Dolním Dvoře. Více infomací naleznete v sekci DOPRAVA.

Hotel se skládá ze čtyř propojených budov A-B-C-D. Naše pokoje jsou všechny zrekonstruované od roku 2016 a další prostory hotelu se každý rok průběžně renovují.

Mezi zázemí hotelu patří luxusní bazén, vířivka, finské sauny, parní sauna, infrasauna, fitness, stolní tenis, stolní fotbálek, kulečník, šipky, dětská herna a venkovní dětské hřiště. Nabízíme prostory pro jógu, meditace, konference, včetně salónků pro posezení u krbu a popíjení dlouho do noci.

V okolí hotelu se nenachází žádné obchody ani restaurace. Nejbližší bouda je Lesní bouda (1,5 km). Pec pod Sněžkou je vzdálená 4 km.

Dovolujeme si Vás upozornit, že celý hotel včetně pokojů je nekuřácký. Nelze ubytovat domácí mazlíčky.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Tým Tetřeví Boudy

Speciální nabídky