UWAGA: Hotel Tetřeví Boudy znajduje się na grzbiecie Karkonoszy, nie znajduje się w górskim kurorcie!

UWAGA: Nie używaj miejsca docelowego Tetřeví Boudy bezpośrednio w nawigacji!

 

Sezon zimowy

 

Nie ma możliwości dojazdu samochodem do hotelu!

Transport do hotelu jest możliwy dzięki naszemu snowcatowi lub skuterem z Winter Parking Tetřeví Boudy w Dolní Dvůr. Cena wraz z bagażem i nartami wynosi 250 CZK / osoba dorosła i 150 CZK / dziecko do 12 lat. Dziecko 0-2 lat na kolanach jest bezpłatne. Droga powrotna kosztuje tyle samo. Podczas łagodnego śniegu przyjeżdżamy samochodem z parkingu w Dolní Dvůr. Parkowanie w Dolní Dvůr jest bezpłatne.

Recepcja organizuje godziny przyjazdu i wyjazdu e-mailem lub telefonicznie. Będziesz mógł wybrać jeden z kilku oferowanych czasów transportu.

Przestrzegaj uzgodnionego czasu odjazdu swojego transportu! Przybądź na parking co najmniej 10 minut przed odjazdem. Ostatni odjazd z parkingu jest o godzinie 19:00. Późne wyjazdy objęte są jednorazową opłatą w wysokości 250 CZK.

W hotelu nie ma wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Wypożycz sprzęt narciarski PRZED uzgodnionym transferem do hotelu. Wypożyczalnia nart znajduje się w pobliżu parkingu w Dolní Dvůr: Ski Baron +420 604 239 328 / info,ski-baron,cz Zalecamy wcześniejsze ustawienie wypożyczenia.

 

Wskazówki dotyczące Winter Parking Tetřeví Boudy dla samochodów:

- Z dowolnego kierunku (Vrchlabí, Dvůr Králové, Trutnov, Liberec lub Polska) musisz dotrzeć do ronda we wsi Lánov.

- W Lánovu zjechać z ronda na Dolní Dvůr (4 km).

- Jedź prosto do Dolní Dvůr, aż dojdziesz do poczty i kościoła.

- Skręć w prawo, mijając pocztę i kościół po lewej stronie, a następnie idź prosto 2 km od wioski, aż dojdziesz do czerwonej bramy z miejscem parkingowym.

- Zaparkuj samochód na miejscu parkingowym i poczekaj na transfer. (Google Maps parking Tetrevi Boudy)

(Google Maps: Winter Parking Tetrevi Boudy)