RESTAURACJA

W naszej restauracji podajemy tradycyjne dania z kuchni czeskiej przyrządzone z najwyższej jakości surowców miejscowych z naszej oferty dziennej. Upieczemy dla Was swojski chleb domowej roboty, kołacze oraz drożdżówki. Podajemy ziołowe herbaty sypane, piwo Hendrych z vrchlabskiego browaru rodzinnego. Przygotowujemy domowe oranżady. Śniadania podajemy w formie bogatego bufetu szwedzkiego. Śniadania, obiady oraz kolacje dla turnusów szkolnych podajemy w oddzielnej części restauracji.

Nasza firma prowadzi ulubioną restaurację w Pradze, posiadamy długoletnie doświadczenia w gastronomii. Kuchnia na Tetřevích boudách jest od podstaw na nowo wybudowana i wyposażona w bardzo rzetelny a nowoczesny sprzęt pochodzący od renomowanych producentów niemieckich oraz dostarczony przez firmę Intergast.

Zapewnimy dla Państwa wyżywienie na imprezach weselnych, konferencjach, seminariach szkoleniowych, szkoleniach, imprezach sportowych, podczas pobytów sportowych oraz relaksowo – medytacyjnych. Spełnimy wszystkie Państwa wymagania specjalne.

Oferty specjalne