Szanowni Goście,

 

witamy Państwa na stronie internetowej hotelu górskiego Tetřeví Boudy. Hotel znajduje się w spokojnej okolicy na karkonoskich grzbietach górskich na wysokości 1030 m. W miejscu tym będą Państwo mogli podziwiać przepiękną przyrodę i niepowtarzalne widoki z zachodem słońca. W lecie możliwe jest zaparkowanie samochodu pod samym hotelem.

Dojazd samochodem z miejscowości Dolní Dvůr możliwy jest po wystawieniu vouchera. W okresie zimowym nie jest dostępny dojazd samochodem. Więcej informacji na temat transportu można znaleźć tutaj.

Hotel składa się z czterech budynków A-B-C-D. Wszystkie pokoje zostały odnowione w 2016 roku.

Hotelowe wyposażenie obejmuje basen, jacuzzi, sauny fińskie, infrasauny, bilard, tenis stołowy, kicker, rzutki, pokój zabaw dla dzieci i plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu. Oferujemy pokoje do jogi, medytacji, seminariów, konferencji oraz salon z kominkiem.

W okolicy hotelu nie znajdują się żadne sklepy ani restauracje. Najbliższym budynkiem jest schronisko Lesní bouda (1,5 km).

Zwracamy Państwu uwagę, iż w całym hotelu, także w pokojach, obowiązuje zakaz palenia. Zwierzęta nie są akceptowane w pokojach.

 

Czekamy na twoją wizytę!

 

Team Tetřeví Boudy