ZAKWATEROWANIE

Tetřeví Bouda składa się ze czterech połączonych budynków.

Zakwaterowanie oferujemy w kategorii - Hotelowy Superior

Hotelowy Superior

Dysponujemy pokojami i apartamentami z własną łazienką, z nowocześnie, ale zarazem przytulnie urządzonym wnętrzem. Dywany w typie angielskim są ze 100% wełny.

W pokoju dostępne jest Wi-Fi, mała lodówka-mini bar, smart TV, w łazienkach suszarka i grzejnik elektryczny, w apartamentach rodzinnych znajduje się mały kąt kuchenny z czajnikiem bezprzewodowym i kuchenką elektryczną, ponadto we wszystkich pokojach przygotowano kącik z herbatą i czajnikiem bezprzewodowym.

* Kąt kuchenny służy wyłącznie do podgrzewania pokarmów dla niemowląt. Obowiązuje zakaz gotowania obiadów i kolacji. Nie oferujemy zakwaterowania w typowych apartamentach, ale zakwaterowanie typu hotelowego z restauracją, a kąt kuchenny jest dodatkowym bonusem dla matek z niemowlętami.

Typy pokojów

Dwuosobowy - łóżko małżeńskie Dwuosobowy - oddzielne łóżka Trzyosobowy - łóżko małżeńskie plus jedno oddzielne łóżko Apartament dla 4 osób - mały kącik kuchenny z kuchenką*, 2 sypialnie - łóżko małżeńskie i 2 oddzielne łóżka (ew. łóżko małżeńskie) Pokój rodzinny dla 4-5 osób - 1 sypialnia, łóżko małżeńskie i 3 oddzielne łóżka Apartament rodzinny typu suite dla 4-5 osób - 2 sypialnie, łóżko małżeńskie i 3 oddzielne łóżka