Hotel Tetřeví Boudy se nachází v Krkonošském národním parku, v klidové lokalitě 1030 metrů nad mořem, nabízí výhled na okolní přírodu a sluneční terasu. Nejsme v horském středisku. V zimě je hostům k dispozici veřejné parkoviště v Dolním Dvoře a Černém Dolu. Doprava z parkoviště do hotelu sněžným skútrem nebo rolbou se provádí za příplatek. V létě se dostanete do hotelu autem na základě vystaveného ubytovacího voucheru.

 V hotelu je herna pro malé děti, biliard, šipky, ping-pong, fitness centrum, infra-sauny, finské sauny, sušárna, lyžárna, bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou také využít masáže, zacvičit si jogu, podívat se na film v kinosále. Můžete si pronajmout prostor pro soukromé party. Pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a fénem. 

 Každé ráno se podává bohatá snídaně formou švédského stolu. Hotelová restaurace nabízí tradiční českou kuchyni a místní produkty. V poledne si vyberete z denního menu. Pečeme chléb, pečivo i koláče. Před příjezdem je nutno objednat si polopenzi, podává se formou buffé. Vyberete si ze tří hlavních jídel, polévku i dezert.

 U hotelu je k dispozici lyžařský vlek - poma. Vedle hotelu vede běžkařská magistrála. Lyžaři mohou využít bezplatného transferu sněžným skútrem do Pec pod Sněžkou každý den v 9.00hod. Zajistíme Vám lyžařského instruktora. Půjčovnu lyží nemáme, zajistěte si lyže před transportem  v Černém Dole nebo v Dolním Dvoře.

Speciální nabídky